Hakkımızda

Turanlar Ticaret

Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan Turanlar Ticaret, yüzde yüz güvenilir olma hedefi ile yola çıkmıştır. Her türlü ihtiyaca en hızlı bir şekilde cevap verecek altyapıya sahiptir. En iyi hizmeti verebilmek için her türlü çabayı gösteren Turanlar Ticaret, bu çabaları da göstermeye devam etmektedir. Kendi sektöründe öncü bir firma olma hedefi ile yola çıkan şirketimiz, güçlü kadrosu ile güler yüzlü hizmet kalitesini sürdürmektedir. Müşterilerinin güvenilir alışveriş adresi olmayı ilke edinen Turanlar Ticaret, bu çizgisinden kesinlikle taviz vermeden aranan her türlü ürünün adresi olmaktadır. Satışa sunduğu ürünlerin tamamını Türkiye’nin önde gelen firmalarından tedarik eden firmamız, sadece satış aşamasında değil satış sonrası hizmet kalitesinde de ürünlerle ilgili destek sağlamaktadır. Kastamonu’nun Cide ilçesi İlyasbey Köyünde faaliyet gösteren firmamız, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktadır.

Turanlar Ticaret, evinizin ihtiyacı olan her tür mobilyayı sunmakta, ayrıca özel sipariş mobilya beklentilerini de en uygun şartlarda ve kaliteli olarak temin etmektedir. Televizyondan fırına karar tüm ev eşyalarının satışını gerçekleştiren Turanlar Ticaret, sipariş üzerine kaliteli beyaz eşya teminini de gerçekleştirmektedir. Giyim konusunda da müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayan firmamız, geniş giyim çeşidi ile yılın en son trendlerini satışa sunmaktadır. Ayrıca firmamızda her zevke uygun ayakkabı çeşidine de ulaşmak mümkündür. Firmamızda peşin fiyatına fındık alımı yapılabilmektedir. Tamamen organik fındık satışını gerçekleştiren Turanlar Ticaret, gelen talepler doğrultusunda fındığı hijyenik koşullarda depolamaktadır. Firmamız toplu fındık alımlarını da yapmaktadır. Organik bal üretimi ve satışını gerçekleştiren firmamız, müşterilerine kovan ve arı satışı da yapmaktadır. Satış merkezimiz, müşterilerin nezih ve ferah bir ortamda alışveriş yapabilmesini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Merkezimize gelen her müşterinin huzurlu alışveriş yapabilmesi için gerekli ortam sağlanmaktadır. Uzman satış temsilcileri ile hizmet veren Turanlar Ticaret, gelen herkesin aradığını kısa süre içinde bulabilmesi için çabalamakta, bu nedenle de her ürünün kendisine özel standı bulunmaktadır. Bu sayede müşteri, aradığı ürünü kısa süre içinde bulabilmekte, bu da zamandan tasarruf sağlamaktadır. Güler yüzlü ve eğitimli personelle hizmet veren firmamız, geniş ödeme seçenekleri ile de müşterilerinin aile ekonomilerini zorlamadan alışveriş yapabilmelerine imkan sağlamaktadır.

Turanlar Ticaret’in kuruluş amacı, önce bulunduğu ile sonrasında da ülkeye katma değer kazandırmaktır. Ayrıca firmamızın amaçlarından birisi de müşterilerine en ekonomik çözümü üretebilmektir. Kastamonu’nun tüm ilçelerinden gelen müşterileri karşılayan ve yakından ilgilenen uzman satış uzmanlarının yer aldığı hizmet ekibi, kuruluş amacına ve felsefesine sadık kalmış, müşterilerine çözüm odaklı hizmet etmeye devam etmektedir. Türk mağazacılık sektöründe kurulduğu yıllardaki heyecanını yitirmeden hizmet veren Turanlar Ticaret, profesyonel yönetim anlayışı ile faaliyet gösteren öncü bir kuruluştur. Kaliteyi ve sağlamlığı ön planda tutan, satışa sunduğu her ürünü titizlikle seçen Turanlar Ticaret, beyaz eşyadan giyim ve ayakkabıya, organik baldan fındık satışına kadar geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine sayısız seçenek sunmaktadır. Kuruluş sırasında oluşturduğu hedefe emin adımlarla yürüyen Turanlar Ticaret, birinci önceliğini kaliteye ve koşulsuz müşteri memnuniyetine vermiştir. En son teknolojilerle tasarlanmış beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinden en son moda ile tasarlanan kıyafet ve ayakkabılara kadar ihtiyaç duyulan hr ürünü sunmaktadır. Her yeni ürünü müşterileri ile buluşturan Turanlar Ticaret, her geçen gün kendisini yenilemekte, müşteri portföyünü de geliştirmektedir. Firmamızın en önemli misyonu, kaliteyi ekonomik fiyat avantajları ve uygun ödeme koşullarında sunmaktır. Turanlar Ticaret, bölgesinde güvene dayalı satış düsturunu sürdürmektedir.